Zostań członkiem

Jesteśmy sąsiadami, ludźmi mieszkającymi obok Ciebie a zarazem obywatelami świata zjednoczonymi dla wspólnego dobra. Z Tobą możemy osiągnąć jeszcze więcej. Chciałbyś do nas dołączyć?

Sercem Rotary są  kluby – złożone ze wspaniałych ludzi, którzy dzielą wspólną pasję pomagania i służenia na rzecz innych,  jak i do rozwijania przyjaźni.
Stając się Rotarianinem połączysz się z różnorodną grupą osób o ugruntowanej wiedzy, stażu zawodowym, którzy dzielą Twoją chęć do dawania czegoś od siebie. Przy wspólnym posiłku, kawie czy nawet przez Internet będziesz mógł:

• Przedyskutować potrzeby społeczności lokalnej, w której żyjesz a także odkrywać kreatywne sposoby ich zaspokajania
  • Doskonalić Twoje profesjonalne i organizacyjne umiejętności
  • Spotykać przyjaciół i poznawać nowych znajomych.

Przyjmujemy nowych członków tylko poprzez zaproszenie lub/i rekomendację któregoś z obecnych Członków, dlatego radzimy abyś najpierw skontaktował(a) się nami poprzez formularz kontaktowy.
To nie tylko dobry sposób by nas poznać – to także wspaniały sposób, aby zaangażować się w życie swojej lokalnej społeczności.
Rotary łączy ludzi wszystkich kontynentów, kultur i zawodów – to jest naprawdę nasza najmocniejsza strona. Nasze różnorodne perspektywy pomagają nam widzieć problemy w różny sposób – i pomagają nam rozwiązywać je w społecznościach na całym świecie.

Znani Rotarianie

• John F. Kennedy