Nabór na stypendia Rotary Club Olsztyn 2024/2025

Nabór na stypendia Rotary Club Olsztyn 2024/2025 – Złóż wniosek i rozwijaj swoje talenty!

Z radością informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków na stypendia Rotary Club Olsztyn na rok szkolny 2024/2025. To wyjątkowa okazja dla młodych, uzdolnionych osób z regionu Warmii i Mazur, które potrzebują wsparcia w rozwijaniu swoich pasji i talentów.

Dla kogo przeznaczone są stypendia?

Stypendia skierowane są do uczniów szkół średnich oraz studentów dziennych do 25 roku życia, którzy wyróżniają się osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi. Warunkiem jest również udokumentowanie trudnej sytuacji materialnej. Kandydaci muszą spełniać następujące kryteria:

• Średnia ocen: minimum 4,5 na świadectwie szkoły średniej lub 4,0 w indeksie studenta.
  • Finaliści olimpiad, konkursów lub osoby z udokumentowanymi osiągnięciami sportowymi i artystycznymi.

Jak aplikować?

Aby ubiegać się o stypendium, należy:

1. Wypełnić kwestionariusz osobowy dostępny na stronie lub przygotować własny wniosek, który będzie zawierał wszystkie wymagane informacje.
  2. Dołączyć kopię dokumentów potwierdzających osiągnięcia oraz rekomendację.
  3. Złożyć kompletny wniosek:
    • Elektronicznie: wysyłając skan w formacie PDF na adres: olsztyn@rotary.org.pl
    • Pocztą tradycyjną: na adres Rotary Club Olsztyn, ul. Żołnierska 4, 10-557 Olsztyn

Termin składania wniosków:

• Do 23 września 2024 roku, do godziny 20:00.

Co dalej?

Wszystkie wnioski przejdą ocenę formalną i merytoryczną. Decyzje o przyznaniu stypendiów podejmie Komisja Stypendialna, kierując się wynikami i dostarczoną dokumentacją. Stypendia przyznawane będą w kwotach od 300 do 900 zł miesięcznie, na okres 10 miesięcy.

Zachęcamy do składania wniosków i skorzystania z możliwości rozwoju! Szczegółowe informacje oraz regulamin stypendialny znajdziesz na naszej stronie.

📅 Nie przegap terminu – przyszłość czeka!

Więcej informacji TUTAJ

#RotaryOlsztyn #Stypendia2024 #WsparcieDlaMłodzieży #Olsztyn