Przyznano stypendia dla najzdolniejszej młodzieży

Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn w Olsztynie po raz kolejny w ramach prowadzonego programu stypendialnego, 11 października 2018 r. wręczyło przyznane w tym roku stypendia dla uzdolnionej młodzieży z województwa warmińsko – mazurskiego. W tym roku stypendia na rok szkolny 2018/2019 zostały decyzją komisji stypendialnej ufundowane pięciu osobom, reprezentującym umiejętności w sporcie i muzyce.

Tegoroczni stypendyści to:
1) Barbara Pliszka – skrzypce,
2) Paweł Wojciechowski – fortepian,
3) Korneliusz Polakowski – szermierka,
4) Piotr Włodyka – pływanie,
5) Wojciech Fijałkowski – koszykówka.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w siedzibie RC Olsztyn mieszczącej się w Villa Palace w Olsztynie przy ulicy Żołnierskiej. Na uroczystości obecni byli stypendyści wraz z rodzicami oraz członkowie RC Olsztyn. Wręczenia dyplomów potwierdzających przyznanie stypendium dokonał prezydent RC Olsztyn – Józef Malgrem. Stypendyści podczas uroczystości zaprezentowali się członkom klubu. Wszystkim stypendystom życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy również do składania aplikacji na stypendium w 2019 r. – szczegóły naboru będą podane w okresie maj/wrzesień 2019 r.