Jesteśmy mile widziani…

Świadczą o tym zaproszenia otrzymywane przez nasz klub i udział naszych przedstawicieli w różnych uroczystościach.

W piątek, 1 lipca 2016 przedstawiciele naszego klubu wraz z prezydentem Krzysztofem Marczakiem wzięli udział w przekazaniu służby nowemu zarządowi RC Bartoszyce-Lidzbark. Uroczystość odbyła się w pałacu w Galinach i była bardzo okazała.

W sobotę, 2 lipca odbyła się uroczystość siedemdziesieciolecia Domu dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie. W czerwcu 1946 roku 92 dzieci przybyło do Szymonowa z Semipałatyńska, niektórzy z wychowanków uczestniczyła w tej uroczystości. Byli też przedstawiciele naszego klubu wraz z Antonim Celmerem, który jest głównym inicjatorem i organizatorem opieki nad tym Domem.

Także w sobotę, 2 lipca przedstawiciele nasi uczestniczyli w uroczystości przekazania służby nowemu zarządowi RC Olsztyn-Varmia. Uroczystość odbyła się na terenach hotelu Omega.

Powrót
Copyright © 2021 Rotary Club Olsztyn