Musical „Pora Jeziora” i spotkanie Wigilijne

17 grudnia 2021 mieliśmy przyjemność zorganizować Musical w Filharmonii Olsztyńskiej pt. „Pora Jeziora. Warmińska opowieść wigilijna”. Uroczystość miała cel zarówno charytatywny, jak i pozwolić na uczczenie kolejnego roku pracy naszego Clubu Rotary.

W spotkaniu uczestniczyło prawie 400 osób, które z pełnym zaangażowaniem i zachwytem obejrzało fantastyczne przedstawienie muzyczne o wspaniałej opowieści o ludziach, charakterach, przeciwnościach losu oraz o ogromnej miłości i wielkim poświęceniu. Całość tematycznie dobrana i dopasowana, wzbogacająca zarówno młodych, jak i dojrzałych widzów. Zaś doskonała muzyka, taniec  oraz szuka aktorska była wisienką na torcie dla oglądających.

Atmosfera po koncercie była również podniosła i świąteczna. Wigilijne spotkanie po musicalu dla ponad 140 gości było okazją do podsumowań, życzeń i wspólnego odpoczynku po trudnym czasie. Mamy nadzieje, że kolejny rok, który przed nami, będzie równie ekscytujący i pozwoli nam pomóc jeszcze większej ilości osób.

Pomyślności w Nowym Roku życzy wszystkim Państwu Club Rotary Olsztyn.