Czterokrotne przekazanie służby rotariańskiej

Miło nam oznajmić, że 1 lipca 2021roku, rozpoczęliśmy kolejny rok rotariański. To wyjątkowe wydarzenie o wymiarze historycznym dla naszego klubu Rotary Club Olsztyn oraz dla całego polskiego Dystryktu 2231.

Ceremonia prowadzona przez Ireneusza Iwańskiego odbyła się w ogrodach Hotelu Villa Pallas oraz była transmitowana na żywo w mediach społecznościowych.  Uczestniczyło w niej wielu zaproszonych klubowych działaczy. Gościliśmy zaprzyjaźnione kluby: Rotary Club Olsztyn Varmia, Rotary Club Elbląg Centrum, Rotary Club Giżycko, Rotary Club Bartoszyce – Lidzbark Warmiński oraz Rotaract Olsztyn.

Podczas całego wydarzenia, rotariańską służbę przekazali sobie: Gubernator Dystryktu 2231 Janusz Koziński – Gubernatorowi Elektowi – Wojciechowi Wrzecionkowskiemu; Prezydent RC  Olsztyn Marek Aniołkowski – Prezydentowi Elektowi Wojciechowi Śmieszkowi; Prezydent RC Olsztyn Varmia Magdalena Huk – Prezydentowi Elektowi Markowi Borowskiemu; Prezydent Rotaract Olsztyn Paweł Dąbkowski – Prezydent Elekt Justynie Terleckiej.

Wręczone zostały także odznaczenia Paul Harris Fellow przyznawane osobom najbardziej zasłużonym dla działalności Rotary. Wyróżnienie otrzymał wieloletni członek RC Olsztyn – Józef Malgrem oraz przyjaciel klubu RC Olsztyn – Krzysztof Rączkiewicz.

Gratulujemy wszystkim nowym Prezydentom Rotary, mamy nadzieję, że dla wszystkich będzie to fantastyczny rok. Dziękujemy jednocześnie Zarządom poszczególnych klubów za całoroczną służbę. Razem tworzymy silną grupę przyjaciół, ludzi wspierających siebie i wspólne działania. Powodzenia!