30-lecie Rotary

To nie tylko

książka o klubie, to opowieść o ludziach z pasją; zaangażowanych i chcących zmienić świat na lepsze. Rotary zrzesza takie osoby i pokazuje nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Książka przybliża nam historie postaci, które miały znaczący wpływ na powstanie klubów Rotary na świecie i w Polsce, wśród nich są między innymi Paul Harris czy Marcel Stefański.

Poza obszernym opisem historii działalności klubu, w wydaniu możemy znaleźć bardzo ciekawy wykład redaktor Marion hrabiny Dönhoff, który wygłosiła na spotkaniu w 1991 roku. Możemy poznawać historię organizacji z perspektywy świata, Polski i wszystkich członków Rotary klub Olsztyn, a to czyni ją niewątpliwie wyjątkową.

Książka ma 248 stron, okładka twarda z drukiem 3D, papier kreda. Język: angielski i polski

This book

dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque eget justo ac dolor pulvinar fermentum. Integer condimentum orci tortor, a finibus tortor efficitur quis. Mauris volutpat ligula tristique pellentesque bibendum. Donec efficitur lacinia orci eu condimentum. Nam porttitor ultricies erat sed bibendum. Duis fringilla, turpis in cursus dictum, mi tortor rhoncus magna, id sagittis purus risus vitae augue. Quisque at dictum risus, ut porttitor metus. Suspendisse venenatis laoreet nunc. Maecenas venenatis a diam non rhoncus. Sed nisl ipsum, commodo vitae dictum mollis, semper vel justo.

Suspendisse potenti. Morbi non est justo. Nunc lacus lectus, cursus in augue id, auctor pellentesque mauris. Etiam magna massa, eleifend vitae enim non, vehicula semper massa. Donec ac purus augue. Donec rutrum sem vel augue tincidunt, ac eleifend arcu luctus. Ut vitae lacus sed erat fermentum consectetur in porta magna. Duis vitae scelerisque est, a vulputate enim. Aliquam a facilisis neque, sit amet lobortis purus. Phasellus ac ex id libero aliquet dictum a a tellus.

Zamówienie na książkę „ROTARY-ŚWIAT- POLSKA-OLSZTYN”

Cena książki: 130 zł/egz. + koszty wysyłki

Dane do faktury (jeżeli potrzebujesz wypełnij):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

Po wysłaniu maila na adres wydawnictwa biuro@emipro.pl (lub po kliknięciu ikonki „wyślij”) otrzymasz drogą mailową w terminie jednego dnia roboczego link do płatności bankowych. Po dokonaniu płatności wydawnictwo wyśle Państwu książkę.